Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym ZS w Ożarowie na stronę
wtorek, 08 sierpnia 2017 12:06

3  2  1

Powiat Opatowski ogłosił przetarg nieograniczony dla zadania pn.: „Podnoszenie efektywności kształcenia w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie w Ożarowie poprzez wzmocnienie infrastruktury edukacyjnej" – modernizacja boiska z bieżnią, w ramach którego został złożony wniosek                      o dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 7 – „Sprawne usługi publiczne" Działanie 7.4 „Rozwój infrastruktury edukacyjnej i szkoleniowej" pn. „Podnoszenie efektywności kształcenia w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ożarowie poprzez wzmocnienie infrastruktury edukacyjnej”.

Zakres robót obejmuje m.in.:

1) Modernizację wielofunkcyjnego boiska z nawierzchnią ze sztucznej trawy, w tym:

− wykonanie nawierzchni boiska i chodników,

− ogrodzenie boiska,

− wyposażenie boiska wielofunkcyjnego.

2) Modernizację bieżni z nawierzchnią poliuretanową.

Ofertę należy złożyć w budynku Starostwa Powiatowego w Opatowie ul. Henryka Sienkiewicza 17 27-500 Opatów III piętro, sekretariat pok.306.
Termin składania ofert upływa w dniu 23.08.2017 r. o godz. 10:00.

Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia z ogłoszeniem i załącznikami dostępna jest pod adresem: http://www.opatow.eobip.pl/bip_opatow/index.jsp?place=Menu02&news_cat_id=105&layout=1&page=0

Kontakt w sprawie przedmiotowego zamówienia:

Wydział Inwestycji
Anita Tutak-Skórska