Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym- WI-II.272.16.2017

3    2     1

Powiat Opatowski ogłosił przetarg nieograniczony dla zadania pn.: „Podnoszenie efektywności kształcenia w Zespole Szkół nr 1 , Zespole Szkół nr 2 w Opatowie poprzez wzmocnienie infrastruktury edukacyjnej" – modernizacja Zespołu Szkół nr 2 w Opatowie, w ramach którego został złożony wniosek o dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 7 – „Sprawne usługi publiczne" Działanie 7.4 „Rozwój infrastruktury edukacyjnej i szkoleniowej" pn. „Podnoszenie efektywności kształcenia w Zespole Szkół nr 1 oraz Zespole Szkół nr 2 w Opatowie poprzez wzmocnienie infrastruktury edukacyjnej"

Zakres robót obejmuje m.in.:
− Modernizacja nawierzchni boiska, w tym roboty ziemne (korytowanie, profilowanie, zagęszczanie), wykonanie warstw konstrukcyjnych (podbudowy), wykonanie ław pod obrzeża, ułożenie obrzeży oraz wykonanie nawierzchni boiska (z trawy syntetycznej oraz strefy bezpiecznej).
− Wyposażenie boiska wielofunkcyjnego, w tym wykonanie fundamentów pod montaż wyposażenia oraz dostawa i montaż wyposażenia (bramki do piłki ręcznej, boisko do siatkówki, badmintona, mini-koszykówki, tenisa ziemnego, koszykówki)
- Wykonanie bieżni i oświetlenia boiska
Ofertę należy złożyć w budynku Starostwa Powiatowego w Opatowie ul. Henryka Sienkiewicza 17 27-500 Opatów III piętro, sekretariat pok.306.
Termin składania ofert upływa w dniu 22.08.2017 r. o godz. 10:00.

Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia z ogłoszeniem i załącznikami dostępna jest pod adresem: http://www.opatow.eobip.pl/bip_opatow/index.jsp?place=Menu02&news_cat_id=105&layout=1&page=0

Kontakt w sprawie przedmiotowego zamówienia
Wydział Inwestycji
Anita Tutak-Skórska